Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У Хмельницькій області податківці ліквідували підпільний цех, де виготовляли горілку і коньяк під виглядом відомих торгових марок

14.06.2018 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Хмельницькій області спільно із працівниками СБУ ліквідували підпільне виробництво фальсифікованого алкоголю, а також мережу його збуту.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.2 ст.28 ч.1, 2 та 3 ст.204 КК України встановлено групу осіб, які за попередньою змовою організували нелегальний «алкогольний» бізнес.

Фігуранти забезпечували функціонування підпільного цеху, де з недоброякісної сировини під виглядом відомих торгових марок виготовляли горілку, коньяк і вино, шкідливі для життя і здоров'я людей.

Для незаконного виробництва використовували етиловий спирт, хімічні добавки та відфільтровану воду. Надалі, використовуючи обладнання, що забезпечує масове виробництво, фальсифікат розливали у ПЕТ-пляшки різної ємності і тетра-пакети та упаковували в картонні упаковки типу «beg-in-box».

На підставі ухвал суду проведено 21 обшук у підпільному цеху, складських приміщеннях, торгівельних об’єктах, де реалізовувався фальсифікат, і за місцем проживання фігурантів. За результатами проведених обшуків з незаконного обігу вилучено 4 тис. 772 літри спирту, 2 тис. 307 літрів готового фальсифікату, розлитого у тетра-пакети, та в картонних упаковках типу «beg-in-box» із етикетками відомих торгових марок, ароматизатори для незаконного виготовлення коньяку та вина, обладнання, що забезпечує масове виробництво фальсифікату, тютюнові вироби іноземного виробництва в асортименті.

Загальна вартість вилученої підакцизної продукції перевищує 2,3 млн. гривень.

В даний час двом учасникам групи вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.28 ч.1, 2 та 3 ст.204 КК України, одного з яких затримано в порядку ст.208 КПК України та ще двох спільників оголошено в розшук.

Слідство триває.

Фотоматеріали по темі

/
  • У Хмельницькій області податківці ліквідували підпільний цех, де виготовляли горілку і коньяк під виглядом відомих торгових марок