Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

До суду направлено кримінальне провадження стосовно групи осіб, які завозили в Україну одяг та взуття за заниженою вартістю, та ухилились від сплати ПДВ на суму понад 6,9 млн. грн.

14.06.2018 -

Слідчими податкової міліції ГУ ДФС в Івано-Франківській області під процесуальним керівництвом прокуратури області направлено до суду обвинувальний акт стосовно групи осіб за фактом умисного ухилення від сплати податків та службового підроблення.

У ході досудового розслідування встановлено групу із трьох осіб, до складу якої входили керівник та засновник одного із підприємств-імпортерів м. Івано-Франківська. Зазначені особи за попередньою змовою упродовж двох років здійснювали ввезення на митну територію України одягу та взуття «секонд хенд» за заниженою митною вартістю. Внаслідок таких дій фігуранти ухилились від сплати ПДВ на суму понад 6,9 млн. грн.

Під час слідства встановлено справжню вартість ввезеного одягу та взуття, а також вилучено підроблені документи, які подавались до регіональної митниці.

З метою відшкодування завданих державі збитків, накладено арешт на майно підозрюваних, у т. ч. партію ввезеного одягу та взуття, на загальну суму майже 5,6 млн. грн.