Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Накладено арешт на 9,4 млн. грн., які знаходяться на банківських рахунках підконтрольної організаторам конвертцентру компанії

14.06.2018 -

В рамках розслідування діяльності конвертаційного центру, обіг якого склав більше 300 млн. грн., накладено арешт на 9,4 млн. грн., які знаходяться на банківських рахунках підконтрольної організаторам конвертцентру компанії.

Головним слідчим управлінням фінансових розслідувань ДФС України під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України розслідується кримінальне провадження за ч.3 ст. 212, ч.3 ст.28, ч.5 ст.191, ч.1 та ч. 2 ст.205 та ч.3 ст.209 КК України.В рамках розслідування було припинено діяльність конвертаційного центру, який надавав підприємствам Київської, Полтавської, Харківської областей та м. Києва послуги щодо мінімізації податків і незаконного переведення безготівкових коштів у готівку.

Підприємства реального сектору економіки перераховували безготівкові кошти на рахунки підконтрольних фігурантам 4 компаній нібито за придбані товари і послуги. У подальшому кошти знімалися готівкою і, за вирахуванням певного відсотка від проконвертованої суми, передавалися замовникам незаконної послуги.

Завдяки вжитим в ході слідства заходам у червні поточного року на підставі ухвали суду накладено арешт на рахунки у банківській установі однієїіз транзитно-конвертаційних компаній, задіяної у протиправній діяльності, на яких знаходяться 9,4 млн. грн.

Досудове розслідування продовжується.