Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Конвертаційний центр з обігом 180 млн. грн. ліквідовано на Вінниччині

21.06.2018 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Вінницькій області спільно із прокуратурою області ліквідували конвертаційний центр, який обслуговував підприємства реального сектору економіки Вінницької, Житомирської, Одеської, Хмельницької та Черкаської областей.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. ч. 2, 4 ст. 191, ч. 1 ст. 205, ч. 1 ст. 212 КК України було викрито групу осіб, які організували та здійснювали незаконну діяльність щодо переведення безготівкових коштів у готівку, документального прикриття безтоварних операцій, безпідставного формування податкового кредиту реально діючим компаніям Вінницької, Житомирської, Одеської, Хмельницької та Черкаської областей.

У незаконній діяльності фігуранти використовували 12 підконтрольних підприємств. Податковий кредит формували за рахунок придбання будматеріалів, канцелярії тощо, в подальшому здійснюючи підміну номенклатури товарів проводили реалізацію сільськогосподарської продукції та робіт підприємствам реального сектору економіки. Кошти, отримані від проведення безтоварних операцій, перераховували на рахунки підконтрольних ФОП, знімали готівкою та повертали замовникам послуг за визначений відсоток від суми операції.

Загальний обсяг проконвертованих коштів за 2016-2018 роки склав 180 млн. грн.

За результатами санкціонованих судом обшуків, проведених в офісному приміщенні та за місцями проживання фігурантів, вилучено печатки підконтрольних компаній, первинну бухгалтерську документацію та чорнові записи, банківські картки, комп’ютерну техніку, тощо.

Окрім того, згідно ухвал суду, накладено арешти на 15 розрахункових рахунків суб’єктів господарювання, задіяних у схемі.

Продовжується слідство.