Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Троє організаторів незаконного виробництва алкоголю на Кіровоградщині постануть перед судом

06.07.2018 -

Податковою міліцією ГУ ДФС у Кіровоградській області під процесуальним керівництвом прокуратури області було викрито групу осіб, які організували на території Дніпропетровської області незаконне виробництво алкогольних напоїв.

В ході слідства було встановлено, що зловмисники протягом 2017-2018 років в орендованих ними гаражах та складських приміщеннях обладнали підпільний цех, де незаконно виготовляли алкогольні напоїв з недоброякісної сировини. Готову продукцію реалізовували мешканцям Кіровоградської області та інших регіонів України з використанням засобів однієї із служб кур’єрської доставки, а також місцевим мешканцям шляхом доставки на власних автомобілях. Діяльність вказаної групи зловмисників була припинена працівниками податкової міліції у травні 2018 року.

За результатами раніше проведених обшуків було вилучено майже 31 тонну спирту, більше 6 тонн фальсифікованих алкогольних напоїв, 3 автомобіля, які використовувалися для незаконного транспортування алкоголю, та обладнання, що забезпечує їх масове виробництво.

Наразі до суду направлено кримінальне провадження з обвинувальним акт за підозрою трьох учасників даної групи в організації незаконного виробництва, зберігання та транспортування підакцизних товарів.