Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

На Волині викрито злочинну схему, використовуючи яку, компанія - імпортер транспортних засобів ухилилася від сплати 330 млн. грн. ПДВ

03.08.2018 -

Співробітниками податкової міліції Офісу великих платників податків в рамках розпочатого Генеральною прокуратурою України кримінального провадження, на підставі ухвали суду, проведено слідчі дії в офісних приміщеннях підприємства, яке здійснює масове транспортування автомобілів на митну територію України.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 212, ч.2 ст. 366, ч. 2 ст. 205 КК України було встановлено, що посадові особи одного з підприємств-імпортерів транспортних засобів протягом 2017-2018 років під час розмитнення та реалізації транспортних засобів провели низку фіктивних господарських операцій, внаслідок чого ухилились від сплати більше 330 млн. грн. податку на додану вартість.

За результатами проведених обшуків виявлено юридичні справи, первинні фінансово-господарські документи підприємств-імпортерів та підприємств-експортерів, які укладали фіктивні договори, а також документи та печатки з ознаками знищення, транзитні номерні знаки автотранспортних засобів, паспортні дані та візи перевізників автотранспортних засобів.

Вилучені речові докази підтверджують злочинну діяльність фігурантів.

Тривають слідчі дії.