Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На Сумщині ліквідовано незаконне промислове виробництво алкоголю із автомобільного склоомивача

06.08.2018 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Сумській областіпід процесуальним керівництвом прокуратури області ліквідували підпільний цех з незаконного виробництва алкоголю із рідини для омивання лобового скла автомобілів та вилучили товарно-матеріальних цінностей на суму понад 1 млн. грн.

В рамках проведення операції «Акциз-2018» та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 КК України було встановлено групу осіб -мешканців Сумської області, які купували у різних суб’єктів господарської діяльності рідкі протиобліднювальні суміші, що складаються із етилового спирту з вмістом функціональних компонентів - поверхнево-активних речовин, та призначені виробником для омивання лобового скла автомобілів взимку.

В подальшому, використовуючи промислове обладнання, шляхом «очищення» вказаної рідини від хімічних домішок,фігуранти виготовлялиалкоголь у промислових масштабах. Вживання такого алкоголюстановить загрозу для життя і здоров’я людей та могло призвести до масового отруєння населення.

На підставі ухвал суду проведено обшук нежитлових приміщень, які здаються в оренду одним із хімічних заводів, за результатами якого виявлено замаскований підпільний цех, де незаконно, з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво, виготовляливказану алкогольну продукцію, та задокументованобезпосередньо сам процес «очищення».

За результатами обшуків вилучено 20 тоннспиртовмісної рідини для виготовлення сурогатного алкоголю, обладнання для виробництва (ратифікаційна колонна, фільтр для очищення спирту, шланги, насосні станції, бочки), вантажний автомобіль, за допомогою якого здійснювалося переміщення незаконно виготовлених підакцизних товарів, чорнові записи, та бухгалтерські документи щодо поставки та отримання спиртовмісної рідини.

Орієнтовна вартість вилучених ТМЦ – більше 1млн. грн.

Підготовлено клопотання до суду щодо накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.