Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На Львівщині ліквідовано дві незаконні АЗС

06.08.2018 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Львівській області ліквідували дві незаконні АЗС та вилучили з незаконного обігу товарно-матеріальних цінностей на 1 млн. грн.

В рамках проведення операції «Акциз-2018» на території Львова та одного із населених пунктів регіону було задокументовано незаконну діяльність двох підпільних АЗС, на яких здійснювали незаконну реалізацію необлікованих підакцизних товарів (паливно-мастильних матеріалів, нафтопродуктів та скрапленого газу) сумнівного походження без відповідних дозвільних документів.

За результатами проведених заходів було описано та передано на відповідальне зберігання 2 автозаправні комплекси, а також 4 резервуари, об’ємом 10 тонн кожний, в яких зберігали дизельне пальне та скраплений газ, загальною орієнтовною вартістю 1 млн. грн.

Стосовно громадян, які здійснювали незаконну реалізацію пального складено протоколи про адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст.164 КУпАП, які скеровано до суду для розгляду та прийняття рішення відповідно до чинного законодавства.