Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Тернополі ліквідовано схему незаконного виробництва та збуту фальсифікованого алкоголю з підробленими акцизними марками

07.08.2018 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Тернопільській областівикрили місцевих жителів, які організували незаконне виробництво та збут фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів з підробленими марками акцизного податку України.

В рамках проведення операції «Акциз-2018» та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.199, ч.2 ст.199, ч.1 ст.204, ч.1 ст.229 КК Українибуло встановлено жителя м. Тернопіль, який постачав спирт до підпільних цехів обласного центру. У подальшому із вказаного спирту в антисанітарних умовах виготовляли фальсифікований алкоголь з підробленими акцизними марками.

Зокрема, викрито підпільний цех, обладнаний в одному із гаражних приміщень міста, де двоє місцевих жителів виготовляли фальсифіковану горілку та коньяк в скляній тарі та тарі бег-ін-бокс, за результатами обшуків якого було вилучено більше 5 тис. літрів коньячної та горілчаної продукції, 1 тис. 280 літрів спирту, 2 тис. 35 підроблених марок акцизного податку, пристрої для закорковування пляшок з алкогольними напоями та інше обладнання.

Крім цього, було викрито підпільний цех з виробництва елітних алкогольних напоїв (наливки та настоянки), обладнаний в одному із складських приміщень міста.У подальшому фальсифікат реалізовували закладам громадського харчування на території області.

За результатами обшуків, проведених на вказаному виробництві, а також у місцях зберігання спирту та в автомобілі, який використовували в незаконній діяльності, вилучено майже 12,7 тис. літрів спирту, 750 літрів фальсифікованих фірмових настойок та наливок і транспортний засіб. Загальна вартість вилучених з незаконного обігу підакцизних товарно-матеріальних цінностей перевищує 4,3 млн. грн.

Продовжується слідство.