Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Києві ліквідовано конвертцентр з обігом понад 180 млн. грн.

09.08.2018 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві, під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури №6 припинили незаконну діяльність конвертаційного центру, який обслуговував підприємства м. Києва та Київської області.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України було встановлено групу осіб, які, використовуючи підконтрольні фіктивні підприємства надавали компаніям реального сектору економіки послуги із формування незаконних валових витрат та переведення безготівкових коштів у готівку.

Схема діяла наступним чином: замовники (вигодонабувачі) перераховували безготівкові кошти в якості оплати за роботи, товари, послуги на розрахункові рахунки фіктивних СГД (так звані «буферні СГД»).

Готівку разом із підробленими первинними документами передавализамовникам послуги.

Загальний обсяг проконвертованих таким чином коштів протягом 2017-2018 року перевищив 180 млн. грн.

За результатами 7 санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцями проживання та в автомобілях фігурантів вилучено 610,4 тис. грн. готівкою, 71 печатку фіктивних підприємств, пластикові банківські картки, комп’ютерну техніку, мобільні телефони та фінансово-бухгалтерську документацію, що підтверджує протиправну діяльність.

Досудове розслідування триває