Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На Київщині податковою міліцією вилучено з незаконного обігу крупну партію неякісного пального

10.08.2018 -

Співробітники податкової міліції Офісу великих платників податків ДФС вилучили з незаконного обігу крупну партію неякісного пального.

В рамках проведення операцій «Акциз-2018», «Рубіж-2018» та розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204, ч. 3 ст. 212 КК України було встановлено нафтогазову компанію, службові особи якої, зловживаючи службовим становищем, шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до офіційних документів (податкової звітності, митних декларацій, ТТН, сертифікатів відповідності та паспортів якості) ошукували кінцевих споживачів. Вони видавали їм недоброякісну продукцію (ПММ) за якісну, ухилялися від сплати податків в особливо великих розмірах (мінімізуючи прибуток) та здійснювали легалізацію коштів, здобутих злочинним шляхом (за рахунок шахрайських дій).

Фігуранти закуповували у Білорусії пальне класу Євро 3 та 4, вартість якого значно нижча за пальне класу Євро 5. У подальшому підприємство укладало договори відповідального зберігання з підконтрольною нафтобазою, на якій шляхом змішування різних видів пального отримували пальне середньої якості з пакетом документів Класу Євро 5.

Вказане пальне реалізовували через підконтрольних суб'єктів господарювання, через яких також проводили обготівкування коштів за рахунок безтоварних операцій з реальним пакетом документів на пальне.

Реалізація пального, у т. ч. за готівкові кошти, відбувалась на території однієї з нафтобаз Київщини та через низку підконтрольних АЗС.

За результатами 7 обшуків, проведених на підставі ухвал суду, з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання 37,9 т. пально – мастильних матеріалів (23,2 т. дизельного пального, 7,1 т. природного газу, 4,6 т. бензину марки А-92, 2,9 т. бензину марки А-95) загальною орієнтовною вартістю майже 1 млн. грн., а також фінансово-господарські документи та блокноти з чорновими записами.

Наразі відібрано зразки пального з метою подальшого призначення експертизи на предмет відповідності пального вимогам ДСТУ.

Триває слідство.