Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

За результатами обшуків відомої торгівельної мережі у Києві та області вилучено товарів широкого вжитку, ввезених в Україну за «сірими схемами», майже на 33 млн. грн.

14.08.2018 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві ліквідували схему «сірого імпорту» взуття, сумок та гаманців, які у подальшому реалізовували через відому торгівельну мережу на території всієї України.

В рамках проведення операції «Рубіж – 2018» та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури № 7 було встановлено групу осіб, які забезпечували ввезення на митну територію України взуття, сумок та гаманців за «сірими схемами», їх подальшу легалізацію та реалізацію через власну мережу магазинів, оформлених на підконтрольних фізичних осіб-підприємців.

Дану продукцію імпортувализа «сірими схемами» з Китаю та Туреччини, поставляли на підконтрольну організатору фабрику в Київській області, де її готували до реалізації, нашиваючи бірки з відомими товарними знаками, пакували та накопичували на складах. Зі складів товар поставляли малими партіями до відомої мережі магазинів по всій Україні.

У подальшому частину виручки від продажу продукції конвертували та передавали задіяним у «схемі» особам для подальшого придбання та ввезення на митну територію України за «сірими схемами» аналогічних товарів.

Середній річний об’єм реалізації продукції магазинів підконтрольної мережі складав понад 200 млн. грн.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в магазинах вказаної торгівельної мережі у м. Києві та Київській області, вилучено та передано на відповідальне зберігання 74,5 тис. гривень, 64,8 тис. доларів США, 50 тис. євро, 4,3 тис. фунтів стерлінгів, 3,7 тис. швейцарських франків, 21 тис. 672 пари взуття загальною вартістю понад 32,5 млн. гривень, 401 одиницю сумок та гаманців загальною вартістю 379 тис. гривень, а також чорнові записи, бухгалтерську документацію, комп’ютерну та мобільну техніку.

Триває слідство.