Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Ліквідовано цех з незаконного виробництва горілки та коньяку, організований жителем Запорізької області

11.09.2018 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області спільно з працівниками СБУ та під процесуальним керівництвом Мелітопольської місцевої прокуратури ліквідували підпільний цех, в якому місцевий житель виготовляв фальсифіковану горілку та коньяк.

В рамках проведення операції «Акциз-2018» та розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 та ч. 1 ст. 199 КК України було встановлено жителя м. Мелітополь, який організував незаконне масове виробництво фальсифікованої горілки і коньяку та їх подальший збут через мережу Інтернет.

Виробництво фальсифікату здійснювалось шляхом змішування спирту з водою та розливом отриманої спиртовмісної суміші за допомогою обладнання для масового виготовлення в скляні пляшки з етикетками відомих торгових марок.

В подальшому з використанням спеціального закупорювального пристрою кустарного виробництва зазначена продукція закупорювалась металевими ковпачками та обклеювалась марками акцизного податку України з ознаками підробки.

Реалізація незаконно виготовлених алкогольних напоїв здійснювалася по Запорізькій області шляхом надання оголошення в мережі Інтернет.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених за місцями виготовлення, зберігання та реалізації фальсифікату, а також в транспортному засобі, який використовувався для їх перевезення, вилучено та передано на відповідальне зберігання 2 тис. 365 літрів спирту, 907 пляшок фальсифікованої горілки з етикетками відомої торгової марки, 160 літрів фальсифікованої горілки в тарі «Bag-in-box», 142 літри фальсифікату із запахом коньяку, 60 літрів фальсифікату, підготовленого до розливу, 6 тис. 602 марки акцизного податку України з ознаками підробки, обладнання для масового виготовлення ФЛГВ та 2 тис. 813 металевих ковпачків білого кольору для закупорювання горілчаних пляшок.

Всього вилучено ТМЦ на загальну суму 946,6 тис. грн., з них товарів підакцизної групи - на загальну суму 796,6 тис. грн.