Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Ліквідовано міжрегіональний канал збуту незаконно виготовлених та незаконно ввезених в Україну підакцизних товарів

11.09.2018 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області спільно з прокуратурою Чернігівської області ліквідували міжрегіональний канал збуту незаконно виготовлених та незаконно ввезених в Україну тютюнових виробів та алкогольних напоїв.

В рамках проведення операцій «Акциз-2018», та «Рубіж-2018» та розслідування кримінального провадження за ч.1, ч.3 ст.204 України було встановлено групу осіб, які організували та здійснювали незаконне ввезення в Україну та збут підроблених цигарок іноземного та вітчизняного виробництва, маркованих підробленими марками акцизного податку України. Окрім того, ці ж особи здійснювали незаконне виготовлення та збут фальсифікованого коньяку.

Реалізовували вказану продукцію на території Чернігівської, Житомирської та інших областей через оголошення в мережі Інтернет, користуючись для транспортування послугами служб доставки.

На підставі ухвал суду було проведено 2 обшуки у приватних будинках м. Житомир, в яких накопичувались та зберігались незаконно ввезені та незаконно виготовлені тютюнові вироби, а також незаконно виготовлялись алкогольні напої. Окрім того, проведено обшук автомобіля, який використовувався для транспортування цигарок.

За результатами обшуків із незаконного обігу вилучено 104,5 тис. пачок тютюнових виробів іноземного та вітчизняного виробництва в асортименті, частина з яких була маркована підробленими марками акцизного податку, а частина - без них, 150 літрів фальсифікованого алкоголю в скляній та пластиковій тарі, 133 тис. грн. готівкою, чорнові записи, мобільні телефони, комп’ютерну техніку, обладнання для виготовлення, розливу та пакування алкогольних напоїв, етикетки з нанесеними логотипами торгівельних марок, пробки та пластикові ємності із залишками рідини з характерним запахом спирту.

Всього вилучено ТМЦ на суму 4 млн. 180 тис. грн.