Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Викрито посадових осіб підприємства, які підробили документи для участі в тендерах, щоб поставити на атомні електростанції засоби захисту виробництва РФ

12.09.2018 -

Генеральною прокуратурою України за матеріалами оперативного управління ГУ ДФС у Київській області відкрито кримінальне провадження, передбачене ч. 5 ст. 191 КК України, за фактом підробки технічної документації для участі в тендерних торгах, привласнення державних коштів та переведення безготівкових коштів у готівку посадовими особами підприємства, які організували постачання на Хмельницьку та Запорізьку АЕС засобів захисту російського виробництва.

Так, за результатами проведення передбачених чинним законодавством заходів співробітниками податкової міліції встановлено, що службові особи підприємства підробили в документах для участі в тендерних торгах дані про походження та якість захисних масок для обличчя, протигазів та комплектуючих до них. А вигравши тендер, замість засобів захисту виробництва Чеської Республіки, поставили продукцію, виготовлену в Російській Федерації. Таким чином, задіявши в схемі підконтрольні підприємства, заволоділи бюджетними коштами в розмірі понад 10 млн. гривень, завдавши державному бюджету України збитків у особливо великих розмірах.

Як наслідок, на адресу державних підприємств енергетичної галузі, які мають стратегічне значення, здійснено поставку «пристроїв для захисту органів дихання, очей і обличчя людини від отруйних, радіоактивних речовин і бактерій» сумнівного виробництва та невідповідної якості, які не сертифіковані в Україні. Тим самим було поставлено під загрозу життя і здоров'я працівників АЕС.

Податковою міліцією спільно з Нацполіцією під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України проведено низку обшуків за місцем реєстрації держпідприємства, її керівника і розташування складських приміщень підприємства в м Дніпро, а також в м Лубни (Полтавська область) за адресою реєстрації псевдовиробничих потужностей цього підприємства.

В ході проведених обшуків вилучено оригінали документів, які використовувалися для участі в тендерних закупівлях, а також понад 1200 засобів захисту виробництва Російської Федерації, які призначалися для передачі на АЕС під виглядом продукції виробництва Чеської Республіки.

Фотоматеріали по темі

/
  • Викрито посадових осіб підприємства, які підробили документи для участі в тендерах, щоб поставити на атомні електростанції засоби захисту виробництва РФ