Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Викрито одне із запорізьких підприємств, яке ухилилося від сплати майже 5 млн. грн. податків

12.09.2018 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили підприємство, яке ухилилося від сплати податків в особливо великих розмірах.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України було встановлено підприємство, службові особи якого протягом 2015-2018 рр. під час проведення фінансово-господарських операцій з торгівлі деталями для автотранспортних засобів не відобразили у документах податкової звітності операції з реалізації товарів за готівкові кошти. Внаслідок таких дій фігуранти ухилились від сплати 3,8 млн. грн. ПДВ.

Окрім того, у вказаний період часу в податковій звітності підприємства не було також відображено безповоротну фінансову допомогу, отриману від фіктивних компаній, що призвело до ухилення від сплати податку на прибуток у розмірі 1,1 млн. грн.

Загалом фігуранти ухилилися від сплати 4,9 млн. грн. податків.

На підставі ухвали суду проведено обшук за фактичною адресою підприємства, під час якого вилучено документи фінансово-господарської діяльності та комп’ютерну техніку, 231 тис. 541 грн. та 35 тис. 600 російських рублів готівкою, а також товарно-матеріальні цінності (автозапчастини та автохімічну рідину, орієнтовною вартістю 6 млн. грн.), які ввезенні на територію України поза митим контролем.

На теперішній час триває огляд вилучених документів та комп’ютерної техніки. До суду направлено клопотання про накладення арешту на вилучені ТМЦ.