Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Податковою міліцією Офісу ВПП забезпечено відшкодування бюджету більше 608 млн. грн. несплачених обов’язкових платежів

04.10.2018 -

Завдяки діям співробітників податкової міліції Офісу великих платників податків ДФС компанія, яка умисно ухилилася від сплати більше 608 млн. грн. обов’язкових платежів, відшкодувала бюджету завдані збитки.

На початку жовтня поточного року судом розглянуто кримінальне провадження, яке у липні закінчено слідчими Офісу великих платників податків ДФС під процесуальним керівництвом прокурорів Генеральної прокуратури України, за підозрою головного бухгалтера одного з державних підприємств - великих платників податків, яке на території Дніпропетровській області здійснює видобуток та переробку корисних копалин, в умисній несвоєчасній сплаті до бюджету обов’язкових платежів в сумі понад 608 млн. грн.

Встановлено, що головний бухгалтер вказаної компанії впродовж 2016-2018 років, маючи на рахунках підприємства суму коштів, достатню для погашення заборгованості, умисно ухилився від сплати до бюджету обов’язкових платежів.

Враховуючи, що завдані державі збитки відшкодовані у повному обсязі, судом звільнено підозрюваного від кримінальної відповідальності.