Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Податковою міліцією м. Києва ліквідовано схему заниження митної вартості імпортованих товарів

05.10.2018 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури м. Києва викрили схему заниження митної вартості імпортованих товарів та подальшого ухилення від сплати податків під час їх реалізації.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.205 КК України було встановлено групу осіб, які, використовуючи підконтрольні компанії – імпортери, ввозили на митну територію України товарно-матеріальні цінності за заниженими цінами.

Фактично імпортований товар на території України реалізовувався без належного документального оформлення за грошові кошти фізичним особам-підприємцям, зареєстрованим на території України, та через інтернет-ресурси. Документальне оформлення безтоварних операцій по реалізації імпортованих ТМЦ з метою прикриття незаконної діяльності оформлялись на адресу «фіктивних» підприємств, а також для надання податкової вигоди третім особам.

За результатами проведених обшуків вилучено апарати для зварювання та паяння, металеві скоби, молотки, риболовне знаряддя та комплектуючі загальною ринковою вартістю близько 7 млн. гривень, фінансово-господарську документацію та чорнові записи.