Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Донеччині ліквідовано конвертаційний центр з обігом більше 350 млн. грн.

11.10.2018 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області спільно із спецпідрозділом податкової міліції ДФС України, який залучений до складу Об’єднаних сил, під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області ліквідували крупний конвертаційний центр, який діяв на території регіону.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 та ч. 2 ст. 205 КК України було встановлено групу осіб, які здійснювали пособництво в ухиленні від сплати податків та переведенні безготівкових коштів у готівку компаніям реального сектору економіки Харківської, Луганської, Одеської та Київської областей.

Для прикриття незаконної діяльності фігуранти створили (зареєстрували) та придбали корпоративні права 67 СГД, на рахунки яких реально діючі підприємства перераховували безготівкові грошові кошти за нібито придбані товарно-матеріальні цінності (роботи, послуги). У подальшому ці кошти знімалися готівкою та разом із підробленими первинними документами передавались замовникам послуг конвертації (вигодонабувачам) за винятком 10-13%, що слугували винагородою вказаної групи осіб.

Таким чином, протягом 2016-2018 років було проконвертовано більше 350 млн. грн.

За результатами 23 обшуків вилучено 994 тис. грн. готівкою, банківські картки, тютюнові вироби на суму 1440 тис. грн., 24 печатки СГД, офісну техніку, носії інформації, мобільні телефони, документи бухгалтерського та податкового обліку, чорнові записи.

Окрім того, накладено арешт на 138 банківських рахунків у 7 банківських установах та на залишок ліміту ПДВ на рахунках компаній – фігурантів в СЕА ПДВ на суму 20,7 млн. грн.

Слідство триває.