Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

В Івано-Франківській області з незаконного обігу вилучено спирт, вартістю більше 6,2 млн. грн., призначений для виготовлення алкогольного фальсифікату

12.10.2018 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Івано-Франківській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури вилучили крупну партію спирту, призначеного для незаконного виготовлення фальсифікованого алкоголю.

В рамках проведення операції «Акциз-2018» та розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204, ч. 1 ст. 199 КК України було встановлено, що на території регіону групою осіб здійснюється зберігання, транспортування та збут незаконно виготовленого алкоголю, маркованого підробленими марками акцизного податку України.

Було встановлено складські приміщення, в яких фігуранти зберігали спирт та інші предмети і речі, необхідні для виготовлення алкогольного фальсифікату (етикетки, корки, марки акцизного податку на алкогольні напої).

За результатами обшуків, проведених у вказаних приміщеннях, було вилучено 99 поліетиленових бочок в яких знаходилось близько 2178 дал рідини з різким запахом спирту на суму понад 6,2 млн. грн.

Тривають слідчі дії.