Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Львівщині вилучено партію несертифікованих товарів, вартістю понад 3,4 млн. грн, ввезених в Україну без митного оформлення

12.10.2018 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Львівській області вилучили з незаконного обігу крупну партію несертифікованої побутової техніки та текстильних виробів, незаконно ввезених в Україну.

В рамках проведення операції «Рубіж – 2018» та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.212 КК України було встановлено, що на територію України подрібненими партіями без сплати податків та митних платежів ввозиться несертифікована побутова техніка та текстильні вироби іноземного виробництва. Ці товари накопичувалися, зберігалися та реалізовувалися кінцевим споживачам за готівку в одному із торгових центрів області.

За результатами проведених обшуків з незаконного обігу вилучено чорнову бухгалтерію, несертифіковану побутову техніку та текстильні вироби (тканина, штори, тюлі) іноземного виробництва, ввезенні на територію України без митного оформлення, сплати митних платежів та податків. Загальна вартість вилучених товарів перевищує 3,4 млн. грн.