Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Миколаївщині ліквідовано центр мінімізації митних платежів, за сприяння якого реальні компанії занизили вартість імпортованих товарів на суму понад 100 млн. грн.

12.10.2018 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Миколаївській області спільно із митниками та прикордонниками під процесуальним керівництвом обласної прокуратури припинили діяльність центру мінімізації митних платежів, за сприяння якого компанії реального сектору економіки протягом 2017 – 2018 рр. загалом занизили вартість імпортованих товарів на суму більше 100 млн. грн.

В рамках проведення операції «Рубіж-2018» та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України було встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки послуги з мінімізації та ухилення від сплати митних платежів при імпорті товарів за заниженим цінам та подальшої легалізації цих товарів.

З метою заниження митної вартості імпортованих товарів та, відповідно, мінімізації митних платежів для своїх «клієнтів» фігуранти оформлювали імпорт замовлених товарів з країн Європи та Китаю від імені підконтрольних компаній – нерезидентів в адресу підконтрольних компаній – імпортерів за документами, в які були внесені недостовірні відомості щодо вартості та класифікації імпортованих товарів.

У подальшому вказані товари реалізовували за готівку та безготівковий розрахунок. Документально їх реалізацію відображали від імені підконтрольних транзитних компаній в адресу підприємств реального сектору економіки, формуючи останнім податковий кредит з ПДВ. При цьому здійснювалась зміна номенклатури товарів (інструменти, рибальське приладдя, засоби для догляду за волоссям, засоби гігієни, меблі, спортивний інвентар, туалетна вода, тощо.).

Таким чином, за сприяння фігурантів, компанії реального сектору економіки, які користувалися незаконними послугами, протягом 2017 – 2018 рр. загалом занизили вартість імпортованих товарів більше, ніж на 100 млн. грн.

На підставі ухвал суду проведено обшуки в офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів, а також в легкових транспортних засобах та вантажному автомобілі, які ними використовувалися. За їх результатами вилучено оригінали первинних бухгалтерських документів та документи щодо здійснення імпорту товарів протягом 2017-2018 років, 7 печаток підконтрольних компаній (у т.ч. нерезидентів), кліше, електронні носії, комп’ютерну техніку та ноутбуки, відтиски печаток компаній-нерезидентів в електронному вигляді, імпортовані товари, які надійшли на адресу підконтрольної компанії, орієнтовною ринковою вартістю близько 3 млн. грн..

Триває слідство.