Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Житомирщині ліквідовано конвертцентр. Вилучено 1,2 млн. грн. готівки

09.11.2018 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Житомирській області ліквідували конвертаційний центр та вилучили в його організаторів крупну суму готівки.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України було встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки послуги з мінімізації податкових зобов’язань та переведення безготівкових коштів у готівку.

Для прикриття злочинної діяльності фігуранти створили низку підконтрольних транзитно-конвертаційних компаній, на рахунки яких підприємства – вигодонабувачі перераховували кошти за нібито придбані товари чи отримані послуги. У подальшому ці кошти знімалися готівкою та передавалися замовникам за вирахуванням 15%, які слугували винагородою вказаній групі осіб за надання незаконних послуг.

Таким чином протягом 2017-2018 рр. було проконвертовано більше 120 млн. грн.

На підставі ухвал суду проведено обшуки в офісних приміщеннях «конверту», за місцями проживання фігурантів, в їх автомобілях та в приміщеннях, які ними використовувались, а також в офісних, виробничих та складських приміщеннях «клієнтів». За результатами обшуків з незаконного обігу вилучено 1,2 млн. грн. готівкою, печатки підконтрольних компаній, чеки для зняття готівки, картки зі зразкам підписів, копії ідентифікаційних кодів та паспортних даних фізичних осіб, чорнові записи та комп’ютерну техніку.

Триває слідство.