Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Києві зупинено незаконний продаж фальсифікованої горілки, виготовленої в підпільному цеху

08.01.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури м. Києва ліквідували незаконне виробництво та зупинили роздрібний продаж фальсифікованої горілки.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст.204 КК України було встановлено групу осіб, які організували незаконне виробництво горілки, вживання якої може становити загрозу для життя та здоров’я людей.

Виготовляли фальсифікат за допомогою спеціального обладнання,шляхом змішування спирту з водою та додаванням концентрату харчових добавок.

Отриману таким чином суміш розливали в скляні пляшки з етикетками відомих виробників алкогольної продукції, використовуючи спеціальний пристрій, закупорювали металевими кришками та обклеювали марками акцизного податку з явними ознаками підробки.

«Готову продукцію» один із співучасників реалізовував у магазинах роздрібної торгівлі на території м. Києва.

На підставі ухвали суду проведено санкціоновані обшуки за місцями виробництва, зберігання та реалізації фальсифікату, а також в автомобілі, який використовувався для його транспортування. За результатами обшуків з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання більше 2,3 тис. літрів спирту, понад 1 тис. літрів фальсифікованої горілки, обладнання для незаконного виробництва та пластикову тару загальною орієнтовною вартістю майже 920 тис. грн.

Окрім того, вилучено більше 15,7 тис. підроблених марок акцизного податку.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Фотоматеріали по темі

/
  • У Києві зупинено незаконний продаж фальсифікованої горілки, виготовленої в підпільному цеху