Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Ліквідовано конвертаційний центр з обігом більше 60 млн. грн., який діяв на території Сумської та Київської областей

09.01.2019 -

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області зупинили діяльність конвертаційного центру, який надавав послуги з формування незаконного податкового кредиту та мінімізації податкових зобов’язань, а також конвертації безготівкових грошових коштів у готівку підприємствам реального сектору економіки Київщини та Сумщини.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 205, ч. 3 ст. 191 КК України було встановлено групу осіб, які протягом 2017-2018 років створили низку підконтрольних «транзитно-конвертаційних» підприємств. Використовуючи реквізити підконтрольних фірм зловмисники оформлювали безтоварні операції з підприємствами реального сектору економіки щодо придбання визначеної номенклатури товарів за безготівковий розрахунок. Отримані фігурантами безготівкові кошти перераховувались на рахунки підконтрольних підприємств неплатників ПДВ, а з них – на карткові рахунки фізичних осіб, з яких знімалися готівкою та поверталися замовникам конвертації за винятком 10-12%, які слугували «винагородою» фігурантам за надання незаконних послуг.

Загалом протягом 2017-2018 років було проконвертовано більше 60 млн. грн.

За результатами обшуків, проведених за адресами фактичного знаходження офісних приміщень, проживання учасників КЦ, в автомобільному транспорті що використовувався учасниками «конвертаційного» центру вилучено 27 печаток підконтрольних підприємств, їх первинні бухгалтерські документи, чорнові записи, чекові книжки, банківські картки, телефони та електронні носії інформації.

Триває слідство.