Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На рахунках фіктивного столичного підприємства в СЕА ПДВ заарештовано понад 2,5 млн. грн. ліміту суми ПДВ

11.01.2019 -

Завдяки діям співробітників податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури міста накладено арешт на більше 2,5 млн. грн. ліміту суми ПДВ на спеціальних рахунках одного із київських підприємств в СЕА ПДВ.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 212 КК України було встановлено, що одне із київських будівельних підприємств створене та використовується для пособництва в ухиленні від сплати податків підприємствам реального сектору економіки. Через вказане підприємство, зокрема, документально оформлювались безтоварні операції з придбання ТМЦ.

При цьому, власник та керівник підприємства повідомив, що перереєстрував компанію на своє ім’я та призначався директором і головним бухгалтером за грошову винагороду, без мети здійснення фінансово-господарської діяльності.

Внаслідок протиправних дій на спеціальних рахунках в системі електронного адміністрування ПДВ Державної казначейської служби України вказаної фіктивної компанії утворено ліміт суми ПДВ в розмірі більше 2,5 млн. грн. На вказаний ліміт суми ПДВ в СЕА ПДВ ухвалою суду накладено арешт.

Розслідування триває.