Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податковою міліцією м. Києва ліквідовано конвертцентр з обігом 240 млн. грн.

14.01.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві припинили діяльність конвертаційного центру, через який протягом 2017-2018 років було проконвертовано 240 млн. грн.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 212 КК України під процесуальним керівництвом прокуратури м. Києва було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки з конвертації грошових коштів із безготівкової форми в готівкову, документального прикриття безтоварних операцій та незаконного формування податкового кредиту.

Для реалізації злочинних намірів фігуранти створили низку підконтрольних фіктивних компаній у Києві, Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській, Чернігівській, Харківській та Сумській областях. В адресу вказаних підприємств компанії-замовники перераховували безготівкові кошти нібито за закуплені товари (чорнила,пшениця, електромотори), надані маркетингові послуги або здійснені будівельно-монтажні роботи, які були оформлені лише документально.

Отримані кошти фігуранти знімали готівкою та передавали компаніям реального сектору економіки за вирахуванням 10-12%, які слугували винагородою за незаконні послуги,разом із підробленими первинними документами.

Таким чином через компанії, які входили до складу «конверту» протягом 2017-2018 рр. було проконвертовано 240 млн. грн.

За результатами обшуків, проведених за місцями проживання фігурантів, в їх автомобілях, гаражних, дачних та офісних приміщеннях, виявлено та вилучено 319 тис. гривень та 1 тис. доларів США (в еквіваленті – 28 тис. гривень) готівкою, печатки СГД з ознаками фіктивності та тразитності, банківські картки транзитних та фіктивних компаній, їх установчі та бухгалтерські документи, чорнові записи, комп’ютерну техніку, мобільні телефони та флеш-накопичувачі.

Триває слідство.