Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Києві вилучено велику партію товарів широкого вжитку, які були імпортовані в Україну за заниженою митною вартістю

14.03.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві вилучили з незаконного обігу партію товарів широкого вжитку на суму близько 5,7 млн. грн.

В рамках проведення операції «Рубіж» та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України під процесуальним керівництвом прокуратури м. Києва було встановлено службових осіб однієї із столичних компаній, які на замовлення низки компаній - вигодонабувачів імпортували в Україну товари широкого вжитку (миючі засоби, запальнички, клеї, засоби для волосся, батарейки та інше) за заниженою митною вартістю. Вказані товари документально реалізовували замовникам за ринковою вартістю, одночасно оформлюючи безтоварні операції щодо придбання товарів широкого вжитку у підконтрольних фіктивних компаній, чим компенсували різницю вартості товарів.

За результатами обшуків, проведених в офісному та складському приміщенні вилучено та передано на відповідальне зберігання партію товарів широкого вжитку (побутова хімія, запальнички, суперклей, фонарики), імпортованих за заниженою митною вартістю, на загальну суму близько 5,7 млн. гривень, а також документи фінансово-господарської діяльності компанії-фігуранта та підконтрольних фіктивних компаній.

Триває слідство.