Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Центр мінімізації митних платежів з обігом понад 435 млн. грн. ліквідований податковою міліцією м. Києва

29.03.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури м. Києва припинили діяльність центру мінімізації митних платежів, який «спеціалізувався» на імпорті автотоварів.

В рамках проведення операції «Рубіж» та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України було встановлено групу осіб, які надавали послуги фізичним особам-підприємцям щодо митного оформлення автотоварів за заниженою митною вартістю та мінімізації митних платежів.

Для реалізації злочинних намірів фігуранти зареєстрували на території України групу СГД – імпортерів та групу транзитних компаній.

У подальшому на замовлення суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю автотоварами та надають послуги із технічного обслуговування автомобілів, фігуранти домовлялися із заводом виробником та оформляли поставку товарів за заниженою митною вартістю, використовуючи підроблені документи.

Розмитнені за заниженою вартістю товари спрямовували на склади підконтрольних компаній, розміщених на території Києва, Хмельницького, Одеси та інших міст України, звідки їх передавали замовникам без відображення вказаних операцій в податковому та бухгалтерському обліку.

При цьому розрахунки із замовниками (вигодонабувачами) – фізичними особами-підприємцями за надані послуги проводились у готівковій формі без відображення в бухгалтерському та податковому обліку.

Загальний обсяг імпортних операцій, проведених протягом 2016 - 2019 років через підприємства, які входили до складу центру мінімізації митних платежів, склав більше 435 млн. грн.

За результатами обшуків, проведених в офісних та складських приміщеннях, а також за місцями проживання фігурантів, вилучено автотовари, фінансово-господарські документи, чорнові записи, комп’ютерну техніку та носії інформації,які підтверджують протиправну діяльність.

Загальна вартість вилучених ТМЦ складає близько 800 тис. грн.

Триває слідство.

Фотоматеріали по темі

/
  • Центр мінімізації митних платежів з обігом понад 435 млн. грн. ліквідований податковою міліцією м. Києва