Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Дніпропетровщині ліквідовано підпільний цех з виробництва фальсифікованої горілки і коньяку та припинено їх незаконну реалізацію

23.04.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області ліквідували незаконне виробництво фальсифікованого алкоголю та схему його протиправної реалізації.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.2 ст. 204 та ч.1 ст. 199 КК України було встановлено групу осіб, які налагодили виготовлення фальсифікованої горілки та коньяку, які фасували у поліетиленові пляшки, тетра-паки та скляні пляшки під виглядом продукції відомих торгових марок. Окрім того, фальсифікат обклеювали підробленими марками акцизного податку та реалізовували кінцевим споживачам одну із роздрібних торгівельних мереж області,а також через спеціалізований сайт і оголошення в мережі Інтернет та оголошення в месенджерах.

За результатами обшуків, проведених за місцями виготовлення, зберігання та реалізації фальсифікату, а також в автомобілях, які використовувалися для його перевезення, з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання більше 3,4 тис. літрів фальсифікованих алкогольних виробів, майже 2,6 тис. літрів спирту, 3,3 тис. пачок цигарок, понад 14,3 тис. підроблених акцизних марок, обладнання, тару, устаткування та інші засоби для незаконного виробництва фальсифікату.

Всього вилучено товарів та обладнання майже на 2,5 млн. грн.

Вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно.

Фотоматеріали по темі

/
  • На Дніпропетровщині ліквідовано підпільний цех з виробництва фальсифікованої горілки і коньяку та припинено їх незаконну реалізацію