Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Партію брендових сонцезахисних окулярів вартістю понад 818 тис. грн. вилучено у жителя Донецька на КПВВ «Мар’їнка»

15.05.2019 -

Співробітники спецпідрозділу податкової міліції Державної фіскальної служби України, які залучені до складу Об’єднаних сил, спільно із працівниками Державної прикордонної служби України вилучили велику партію брендових окулярів.

Так, на КПВВ «Мар'їнка» у жителя обласного центру, який прямував власним автомобілем із м. Курахово до м. Донецьк, було виявлено партію брендових сонцезахисних окулярів вартістю більше 818 тис. грн., які останній намагався перемістити через лінію розмежування.

Своїми діями вказаний громадянин перевищив гранично допустиму вартість ТМЦ,дозволену для перевезення через лінію зіткнення (не більше 10 тис. грн на одну особу), затверджену наказом Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України № 39 від 24.03.2017 «Про затвердження Переліку та обсягів товарів, дозволених для переміщення до/з гуманітарно – логістичних центрів та через лінію зіткнення».

За результатами проведених заходів партію окулярів вилучено.

На підставі зібраних матеріалів стосовно даного громадянина складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 204-3 КУпАП.