Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Офіцера податкової міліції Донеччини нагороджено в Нацполіції за затримання підозрюваного у вбивстві чоловіка

15.05.2019 -

Лейтенант податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області затримав у м. Маріуполь чоловіка, підозрюваного у вбивстві родича.

Так, по дорозі на роботу для несення службового чергування податківець відгукнувся на прохання місцевої жительки про допомогу у затриманні окривавленого невідомого громадянина, який тікав з імовірного місця злочину. Завдяки професійній та фізичній підготовці офіцером податкової міліції було затримано підозрілого втікача до прибуття патрульної поліції.

Прибувши на місце, правоохоронці виявили свідків, які підтвердили причетність затриманого податківцем 34-річного підозрюваного до вбивства та розчленування тіла власного родича, яке він у подальшому намагався винести з дому в пакетах та приховати сліди злочину.

За проявлений громадський обов’язок старший оперуповноважений з ОВС оперативного управління ГУ ДФС у Донецькій області лейтенант податкової міліції Полупанов Ростислав Вадимович був нагороджений іменним годинником від начальника ГУ Національної поліції у Донецькій області.