Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Сумщині ліквідовано підпільний цех з виготовлення фальсифікованого алкоголю, в якому щомісячно перероблялось до 30 тис. літрів спирту

16.05.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури припинили на Сумщині діяльність підпільного цеху з виготовлення фальсифікованого алкоголю, в якому щомісячно перероблялось до 30 тис. літрів спирту.

В рамках проведення операції «Акциз – 2019» та розслідування кримінального провадження за ч.1, ч.3 ст.204 КК України було встановлено жителя Сумської області, який у власному гаражному організував діяльність підпільного цеху з виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв та розфасовки спирту в пластикову тару. Готову продукцію фігурант реалізовував оптовим покупцям Чернігівської та Сумської областей, а останні продавали фальсифікат через роздрібні торгові мережі, розташовані у вказаних регіонах.

Встановлено, що у даному підпільному цеху щомісячно перероблялось до 30 тис. літрів спирту.

За результатами обшуків, проведених за місцями виробництва та реалізації фальсифікату в Сумській та Чернігівській області, з незаконного обігу вилучено 3 тис. 250 літрів спирту, 250 літрів фальсифікованої алкогольної продукції в пластиковій тарі, обладнання та фурнітуру для виготовлення, розливу та пакування алкогольних напоїв та спирту, пластикові ємності із залишками рідини з характерним запахом спирту, чорнові записи та мобільні телефони.

Всього вилучено та передано на відповідальне зберігання ТМЦ загальною вартістю 662 тис. грн.

Триває слідство.