Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податковою міліцією Полтавської області вилучено з незаконного обігу тютюнових виробів на 18 млн грн

21.05.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Полтавській області під процесуальним керівництвом прокуратури області викрили незаконне виробництво тютюнових виробів та ліквідували канал їх незаконного постачання в Україну.

У рамках проведення операцій «Акциз – 2019», «Рубіж» та розслідування кримінального провадження за ч.1, ч.3 ст.204, ч.1 ст.199 КК України було встановлено групу осіб, які на території Харківської та Полтавської областей в замаскованих приміщеннях, з використанням спеціалізованого обладнання організували незаконне виготовлення тютюнових виробів. Також зазначені особи незаконно ввозили тютюнові вироби на територію України поза митним контролем з тимчасово окупованих територій та Республіки Молдова.

Реалізовували продукцію через мережу торгівельних точок по всій території України та через Інтернет з використанням служб кур’єрської доставки.

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено 475 тис. пачок незаконно виготовлених та ввезених на територію України поза митним контролем тютюнових виробів без марок акцизного податку, обладнання, 90 літрів ЛГВ та автомобіль загальною орієнтовною вартістю 18 млн 517 тис. гривень та 227 тис. доларів США.

Триває слідство.