Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Харкові ліквідовано конвертаційний центр з оборотом майже 200 млн грн

22.05.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Харківській області під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили роботу конвертаційного центру, через який було проконвертовано майже 200 млн. грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 205-1, ч.3 ст. 191КК України було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки, послуги з пособництва в ухиленні від сплати податків та переведення безготівкових коштів у готівку.

Вказана група осіб здійснювала формування податкового кредиту з ПДВ підконтрольних транзитних підприємств за рахунок придбання «фіктивного» ліміту на реєстрацію податкових накладних, у тому числі у СГД  - імпортерів та інших підприємств реального сектору економіки, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі напоями, продуктами харчування, технікою.

Отримана готівка від представників СГД-імпортерів та підприємств реального сектору економіки передавалась замовникам  незаконних послуг, за винятком «винагороди» у розмірі 12% від суми конвертації.

Таким чином, протягом 2018-2019 років через рахунки компаній, які входили до складу конвертцентру, було проконвертовано майже 200 млн. грн.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях та за місцями проживання фігурантів з незаконного обігу вилучено 1 млн 74 тис. гривень, 60,9 тис. доларів США, 30,7 тис. Євро (еквівалент 3 млн. 590 тис. грн) готівкою, 2 печатки, 35 електронних носіїв інформації, 19 мобільних телефонів, 3 одиниці комп’ютерної техніки, фінансово-бухгалтерську документацію та чорнові записи.

Слідство триває.