Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податковою міліцією та СБУ ліквідовано міжрегіональний конвертцентр з оборотом 200 млн. грн.

10.06.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Київській області спільно із працівниками Головного управління «К» СБ України ліквідували конвертаційний центр, через який протягом 2018-2019 років було проконвертовано більше 200 млн. грн.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України було встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки Київської, Запорізької, Дніпропетровської та Хмельницької областей послуги з ухилення від сплати податків та незаконного переведення грошових коштів з безготівкової форми у готівку.

Для прикриття незаконної діяльності фігуранти використовували реквізити спеціально створених підконтрольних підприємств, з якими вигодонабувачі (реально діючі компанії) документально оформлювали безтоварні операції нібито про надання певних послуг чи поставки товарів. За вказані послуги чи товари на рахунки фіктивних підприємств перераховувались кошти, які у подальшому організатори знімали готівкою та передавали «клієнтам» за винагороду у вигляді відсотків від суми конвертації.

Загальний обіг коштів підприємств, які входили до складу конвертцентру, протягом 2018-2019 років склав більше 200 млн. грн.

За результатами 18-ти санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях та за місцями проживання фігурантів на території Дніпра та Запоріжжя вилучено документи фінансово-господарської діяльності фіктивних СГД, комп’ютерну техніку, електронні носії інформації, банківські картки та вогнепальну зброю.

Досудове розслідування триває.