Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Організатори незаконного експорту лісоматеріалів постануть перед судом на Сумщині

08.07.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно 3 членів організованої групи, які ухилилися від сплати податків в значних розмірах при здійсненні експортних операцій.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 212, ч. 4 ст. 358, ч.1 ст.366 КК України було встановлено посадових осіб низки місцевих підприємств, які здійснювали закупівлю необлікованого лісоматеріалу (деревини) за готівку та експортували його і виготовлені з нього пиломатеріали за кордон за підробленими документами.

При цьому документально відображалось придбання товарів у підконтрольних підприємств. А для надання продукції статусу офіційного походження фігуранти підроблювали офіційні документи, які у подальшому подавали до державних установ з метою отримання сертифікатів про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів.

За результатами заходів, проведених в рамках кримінального провадження, на лісоматеріали та виготовлені з них пиломатеріали вартістю 5,3 млн. грн., було накладено арешт. Окрім того, було заарештовано і нерухоме майно обвинувачених вартістю 80 тис. грн.