Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Миколаївщині знищено партію фальсифікованих цигарок та тютюну для куріння кальяну вартістю понад півмільйона гривень, які були незаконно ввезені на територію України

08.07.2019 -

На спеціалізованому підприємстві Миколаївської області проведено спалювання партії фальсифікованих цигарок та тютюну для паління кальяну, які були незаконно ввезені на територію України.

В рамках розслідування кримінального провадження за ст. 204 КК України співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Миколаївській області було вилучено 9 тис. 391 пачку цигарок та 5 тис. 49 пачок тютюну для паління кальяну вартістю понад півмільйона гривень, які були ввезені на територію України поза митним контролем. До того ж вилучена продукція не була маркована марками акцизного податку.

За результатом проведених експертиз та досліджень було встановлено, що вміст смоли та нікотину у вилучених сигаретах та тютюні для куріння кальяну не відповідає зазначеному на пачках і суттєво перевищує максимальні показники, дозволені законодавством України та ЄС.

За результатом судового розгляду кримінального провадження судом було прийнято рішення про знищення вказаних підакцизних товарів.

На виконання рішення суду та відповідно до чинного законодавства України, податковою міліцією проведено заходи щодо організації знищення тютюнових виробів, яке відбулося на спеціалізованому підприємстві в присутності комісії ГУ ДФС у Миколаївській області та представника Асоціації «Укртютюн».

Фальсифікат знищили шляхом високотемпературного спалювання.

Фотоматеріали по темі

/
  • На Миколаївщині знищено партію фальсифікованих цигарок та тютюну для куріння кальяну вартістю понад півмільйона гривень, які були незаконно ввезені на територію України