Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Сумській області зупинено незаконний продаж фальсифікованих цигарок та алкоголю. Вилучено товарів більш, ніж на 3 млн. грн.

29.08.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури зупинили незаконний продаж фальсифікованої підакцизної продукції на території регіону.

В рамках проведення операції «Акциз-2019» та розслідування кримінального провадження за ч.2 ст.28, ч.3 ст.204 КК України було встановлено, що в нежитлових приміщеннях одного з міст області здійснюється накопичення фальсифікованих підакцизних товарів, які в подальшому реалізуються кінцевим споживачам через спеціалізовані сайти в мережі Інтернет та через торгові точки міста.

На підставі ухвали суду проведено обшуки гаражних та складських приміщень, де зберігали фальсифікат, кіосків, через які його збували та автомобілів, якими його перевозили. За результатами обшуків з незаконного обігу вилучено майже 54 тис. пачок фальсифікованих цигарок без марок акцизного податку України та з підробленими акцизними марками, 10,45 кг (83 коробки) тютюну для кальянів, 2,6 тис. літрів фальсифікованого елітного алкоголю в асортименті, розлитого в тару типу «bag-in-box» та «tetra-pack», більше 1 тис. літрів спирту та 180 літрів вина.

Загалом було вилучено та передано на відповідальне зберігання фальсифікованих підакцизних товарів загальною орієнтовною вартістю більше 3 млн. гривень.

Триває слідство.

Фотоматеріали по темі

/
  • У Сумській області зупинено незаконний продаж фальсифікованих цигарок та алкоголю