Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У столиці ліквідовано конвертаційний центр, організований групою киян, через який було проконвертовано понад 120 млн. грн.

29.08.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС ум. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури м. Києва припинили діяльність конвертаційного центру, обіг коштів якого протягом 2018-2019 рр. склав понад 120 млн. грн.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.5 ст.27, ч.1 ст. 205, ч.3 ст.212 КК України було встановлено групу жителів столиці, які надавали підприємствам реального сектору економіки незаконні послуги з переведення безготівкових коштів у готівку, документального прикриття безтоварних операцій та формування незаконного податкового кредиту.

Для прикриття своєї протиправної діяльності фігуранти зареєстрували та/або придбали корпоративні права низки транзитно-конвертаційних СГД, на рахунки яких підприємства реального сектору економіки перераховували кошти нібито за придбані товарно-матеріальні цінності (роботи, послуги).

У подальшому, частину грошових коштів фігуранти знімали готівкою з розрахункових рахунків.

Отриману готівку, за винятком 12%, що слугували винагородою вказаній групі осіб за надання незаконних послуг, разом із підробленими первинними документами, передавали службовим особам реально діючих компаній, які замовляли вказані послуги.

Таким чином протягом 2018-2019 рр. було проконвертовано понад 120 млн. грн.

На підставі ухвал суду проведено обшуки в офісних приміщеннях та за місцями проживання фігурантів. За результатами обшуків з незаконного обігу вилучено та передано на зберігання грошові кошти в національній та іноземній валюті в еквіваленті 611 тис. гривень, чорнові записи, фінансово-господарські та бухгалтерські документи, 40 печаток підконтрольних підприємств з ознаками фіктивності, а також електронні носії інформації та комп’ютерну техніку.

Триває слідство.

Фотоматеріали по темі

/
  • У столиці ліквідовано конвертаційний центр, організований групою киян, через який було проконвертовано понад 120 млн. грн.