Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Вінницькій області перед судом постануть організатори схеми реалізації фальсифікованого алкоголю, вартість якої складає 20 млн. грн.

30.08.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Вінницькій області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури направили до суду кримінальне провадження стосовно організаторів масштабної схеми реалізації фальсифікованого алкоголю.

В рамках розслідування кримінального провадження у грудні минулого року було встановлено організовану злочинну групу у складі 4 осіб, які купували території області незаконно виготовлені алкогольні напої та реалізовували їх кінцевим покупцям через низку спеціалізованих сайтів, спеціально створених в мережі Інтернет. При цьому алкоголь, підроблений під відомі іноземні марки продавали в упаковках “bag-in-box”, а операції з реалізації не відображали в бухгалтерському та податковому обліку.

Таким чином протягом 2016 - 2018 років внаслідок злочинної діяльності фігуранти отримали від реалізації продукції кошти у розмірі понад 20 млн. грн., які легалізували та використали, в тому числі для подальшого вчинення злочинів.

Всім членам організованої групи оголошені підозри за ч.1 ст.204, ч.4 ст.190, ч.3 ст.229 та ч.3 ст.209 КК України та загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років.