Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

До семи років позбавлення волі загрожує організатору схеми незаконного виробництва та реалізації алкогольного фальсифікату на Тернопільщині

02.09.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС ум. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури міста направили до суду обвинувальний акт стосовно організатора схеми незаконного виробництва та реалізації фальсифікованого алкоголю у Тернопільській області.

В рамках розслідування кримінального провадження за ст. 204, ст. 199 КК України було встановлено мешканця м. Тернопіль, який незаконно виготовляв алкогольні напої,реалізовував їх на території Тернопільської області, а також зберігав з метою використання під час продажу фальсифікату підроблені марки акцизного податку України.

У квітні поточного року податковою міліцією спільно із працівниками ГУ БКОЗ СБ України у фігуранта було проведено низку обшуків, під час яких вилучено близько 5 тонн незаконно виготовленого спирту, понад 1 тонну фальсифікованих алкогольних напоїв, обладнання для їх масового виготовлення та близько 78 тис. підроблених марок акцизного податку.

Підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років.