Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Черкаській області з незаконного обігу вилучено партію імпортної обігріваючої техніки вартістю майже 7,7 млн. грн.

02.09.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області вилучили з незаконного обігу велику партію імпортних товарів.

В рамках проведення операцій «Рубіж», «Мережа»,«Бастіон» та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 364-1 КК України, внесеного до ЄРДР Черкаською місцевою прокуратурою Черкаської області, було встановлено службових осіб однієї з місцевих компаній, які імпортували в Україну з Болгарії водонагріваючу техніку за заниженою митною вартістю.

У подальшому продукцію частково реалізовували за готівку, в т.ч. через веб-сайт підприємства в мережі Інтернет, без відображення в податковій та бухгалтерській звітності, а документально відображали постачання таких товарів в адресу підприємств з ознаками фіктивності.

Протягом 2016-2019 років було імпортовано водонагрівачів та комплектуючих до них на загальну суму понад 46 млн. грн., а сума привласнених коштів внаслідок зловживання службовим становищем склала 8 млн. грн.

На підставі ухвал суду, проведено обшуки в офісних та складських приміщеннях компанії, за результатами яких вилучено водонагріваючої техніки на суму 7 млн. 650 тис. грн.

Проводяться подальші перевірочні заходи.