Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Кіровоградській області ліквідовано конвертаційний центр з оборотом понад 160 млн. грн.

17.10.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області припинили діяльність конвертаційного центру, через який протягом 2018-2019 рр. було проконвертовано понад 160 млн. грн.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України під процесуальним керівництвом обласної прокуратури було встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки незаконні послуги щодо мінімізації податкових зобов'язань та конвертації безготівкових коштів у готівку.

Для прикриття своєї діяльності і приховування фактичних обсягів проведених операцій фігуранти створили/придбали на території Кіровоградської, Київської області та м. Києва низку підконтрольних суб’єктів господарювання.

У подальшому вигодонабувачі - підприємства реального сектору економіки, перераховували на розрахункові рахунки транзитно-конвертаційних підприємств грошові кошти за нібито поставлені ТМЦ, виконані роботи чи надані послуги. Ці кошти перераховувалися фігурантами на розрахункові рахунки підконтрольних СГД(як платників,так і не платників ПДВ)та знімалися готівкою в касах банківських установ та в банкоматах.

Отримана готівка, за винятком певного відсотка від проконвертованої суми, який слугував винагородою за послуги конвертації, разом із підробленими первинними документами передавалися замовникам конвертації.

При цьому формування податкового кредиту учасниками «конверту» здійснювалось від СГД імпортерів та інших підконтрольних компаній.

Таким чином протягом 2018-2019 рр. було проконвертовано понад 160 млн. грн..

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів та в будівлях, якими вони користувалися, вилучено необліковані грошові кошти в національній та іноземній валюті, печатки підконтрольних компаній та їх фінансово-господарські документи, картки із зразками підписів їх посадових осіб, чорнові записи, чекові та банківські картки, комп’ютерну техніку, електронні носії інформації та інші докази незаконної діяльності.

Триває слідство.