Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Судом буде розглянуто питання щодо звільнення від кримінальної відповідальності керівника компанії, яка відшкодувала бюджету несплачені митні платежі

21.10.2019 -

Як повідомлялося раніше, співробітники податкової міліції Міжрегіонального оперативного управління Офісу великих платників податків ДФС здійснювали оперативне супроводження кримінального провадження, яке розслідувалось Генеральною прокуратурою України за фактами ухилення від сплати митних платежів.

Так, в ході досудового розслідування було встановлено службових осіб підприємства, що займається торгівлею газом, які в період 2017-2018 років при здійснені імпортних операцій, пов’язаних із закупівлею природного газу у підприємства-нерезидента, ухилилися від сплати митних платежів у особливо великих розмірах.

Керівнику підприємства-фігуранта було оголошено підозру у скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України.

За результатами вжитих заходів підприємство відшкодувало бюджету всю суму несплачених митних платежів у розмірі понад 50 млн. грн.

У зв’язку з цим кримінальне провадження стосовно керівника підприємства-фігуранта направлено до суду з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності на підставі ч. 4 ст. 212 КК України.