Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Дніпрі ліквідовано незаконне виробництво тютюну для куріння кальянів

27.11.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області ліквідували незаконне виробництво тютюну для куріння кальянів та вилучили велику партію фальсифікованої продукції.

В рамках операцій «Акциз 2019», «Мережа», «Рубіж» та розслідування кримінального провадження за ч.2 ст. 204 КК України було встановлено двох місцевих жителів, які організували незаконне виробництво, фасування та збут фальсифікованого тютюну для куріння кальянів, з використанням обладнання, яке забезпечує їх масове виробництво.

У незаконному виробництві використовувалась сировина (тютюн) невідомого походження, гліцерин, араматизатори та інші речовини з невідомими домішками. Готову продукцію фасували в пластикові банки об’ємом 125 гр., на які наносили емблеми вигаданої торгової марки, та реалізовували через низку спеціалізованих сайтів у мережі Інтернет, використовуючи для доставки послуги компаній-перевізників. Окрім того, фальсифікат збували через торгові об’єкти, розташовані на території обласного центру.

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання тютюн для куріння кальянів невідомого походження, обладнання та автомобілі загальною орієнтовною вартістю майже 8 млн. грн.

Наразі вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно.

Триває слідство.

Фотоматеріали по темі

/
  • У Дніпрі ліквідовано незаконне виробництво тютюну для куріння кальянів