Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Тернопільщині ліквідовано підпільний цех з виробництва алкоголю та зупинено незаконну торгівлю фальсифікатом

28.11.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Тернопільській області ліквідували підпільний цех, в якому виготовляли алкоголь, підроблений під відомі торгові марки, та зупинили незаконну реалізацію фальсифікованої продукції.

У ході проведення операції «Акциз-2019» та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.199, ч.1 ст.204 КК України було встановлено двох місцевих жителів, які організували та протягом 2018-2019 рр. забезпечували роботу підпільного цеху, в якому виготовляли алкоголь із спирту невідомого походження.

У подальшому фальсифікат розливали у скляну тару, обклеювали етикетками відомих торгових марок та підробленими марками акцизного податку України та реалізовували кінцевим споживачам. При цьому для продажу фальсифікату використовували одну з відомих торгівельних Інтернет-платформ, а також закриті групи в соціальних мережах та месенджерах.

За результатами обшуків, проведених за місцями виробництва, накопичення та зберігання фальсифікату, з незаконного обігу вилучено 6 тис. 870 літрів спирту невідомого походження, 2 тис. 718 літрів фальсифікованого алкоголю (коньяк, настоянки, горілка) з фальсифікованими марками акцизного податку під виглядом відомих торгових марок, смакові домішки, обладнання та фурнітуру для незаконного виробництва,а також автомобілі, якими незаконно перевозили фальсифікат.

Загалом вилучено та передано на зберігання підакцизних товарів майже на 2,8 млн. грн.

Триває слідство.

Фотоматеріали по темі

/
  • На Тернопільщині ліквідовано підпільний цех з виробництва алкоголю та зупинено незаконну торгівлю фальсифікатом