Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Тернопільській області за рішенням суду буде знищено партію незаконно виготовленого алкоголю та цигарок вартістю 2,8 млн. грн.

02.12.2019 -

За матеріалами кримінального провадження стосовно незаконного обігу підакцизних товарів, яке розслідували співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Тернопільській області, суд визнав винним організатора незаконної діяльності, обрав йому міру покарання та прийняв рішення про знищення фальсифікату.

Так, в рамках проведення операції «Акциз-2019» у фігуранта було вилучено 6 тис. 445 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв, в т.ч. під виглядом відомих іноземних марок та 6 тис. 50 пачок тютюнових виробів під виглядом іноземних брендів без марок акцизного податку встановленого зразка загальною вартістю 2,8 млн. грн.

За результатами розгляду вказаного кримінального провадження судом визнано фігуранта винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.199, ч.1 ст.204 КК України та призначено йому основне покарання у вигляді позбавлення волі на строк 3 роки 6 місяців з конфіскацією та знищенням вилученої підакцизної продукції.

На підставі ст.75 КК України обвинуваченого звільнено від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши 1 рік 6 місяців іспитового строку.