Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Полтавській області ліквідовано масштабну схему незаконного виробництва та реалізації пального, потужністю 2 тис. тонн щомісяця

03.12.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Полтавській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури ліквідували широкомасштабну схему незаконного виробництва і реалізації пально-мастильних матеріалів та вилучили підакцизної продукції вартістю понад 14,7 млн. грн.

В рамках проведення операції "Акциз-2019" та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.366, ч.1 ст.204, ч.5 ст.27, ч.3 ст.212 КК України було встановлено групу осіб, які, вступивши в попередню змову, на обладнанні двох міні-нафтопереробних заводів здійснювали незаконне виробництво бензину та дизельного пального з незаконно видобутої та викраденої з магістральних трубопроводів сировини. Щомісяця зловмисники виготовляли близько 2 тис. тонн підакцизних товарів.

При цьому, з метою ухилення від сплати акцизного податку та приховування слідів злочину, фігуранти під час документального оформлення незаконно виготовленого пального використовували код товарної класифікації, який не відповідає виробленому товару. А реалізація підакцизної продукції здійснювали під виглядом суміші ациклічних, парафінових вуглеводнів та абсорбенту підприємствам реального сектору економіки (здебільшого сільськогосподарським виробникам) та іншим споживачам через мережу АЗС на території Полтавської області.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених у виробничих та офісних приміщеннях, а також на території АЗС, через які здійснювалась реалізація товарів, з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання більше 490 тис. літрів ПММ та сировини для їх виробництва загальною орієнтовною вартістю понад 14,7 млн. грн., фінансово-господарські документи та чорнові записи компаній, причетних до незаконної діяльності, електронні носії інформації та інші докази незаконної діяльності.

Триває слідство.