Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податковою міліцією викрито керівника київської фірми, яка підозрюється у заволодінні 5 млн. грн. коштів громади під час ремонту дитячих садочків

06.12.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м.Києві під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва викрили директора одного зі столичних підприємств, яка підозрюється в заволодінні коштами територіальної громади м. Києва у великих розмірах.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.4 ст.191, ч.2 ст.366 КК України було встановлено одне із столичних підприємств, керівниця якого протягом 2017-2018 рр. вносила неправдиві дані до тендерної документації, внаслідок чого стала переможцем тендерних закупівель з ремонту дитячих дошкільних закладів, що проводились управлінням освіти одного з районів м. Києва, на суму майже 13 млн. грн.

При цьому компанія-переможець не мала людських та матеріальних ресурсів, необхідних для виконання взятих на себе обов’язків,а для фактичного виконання робіт використовувалась праця некваліфікованих та офіційно не працевлаштованих громадян, які не мали спеціальної освіти та, відповідно, не могли якісно, у відповідності до технологічного процесу, виконати будівельні роботи, передбачені договором та тендерною документацією.

Разом з тим фігурантка зняла з рахунку підприємства готівкою майже 5 млн. грн., отриманих від управління освіти, нібито для закупівлі матеріалів для ремонту,однак жодних документів, які б про це свідчили, в ході слідчих дій не виявлено та слідству підприємством не надано.

Окрім того, за результатами проведеної судової будівельно-технічної експертизи було встановлено значне завищення обсягів та вартості виконаних робіт.

Наразі директору фірми повідомлено про підозру.

Триває слідство.

Фотоматеріали по темі

/
  • Податковою міліцією викрито керівника київської фірми, яка підозрюється у заволодінні 5 млн. грн. коштів громади під час ремонту дитячих садочків